09011010146

7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.

اولین استخر بی انتها

۱۳۹۸ ۱۹ خرداد

اولین استخر بی‌انتهای جهان با دورنمای ۳۶۰ درجه‌ای، قرار است در لندن ساخته شود. این استخر در آخرین طبقه یک هتل ۵ ستاره ۵۵ طبقه قرار خواهد گرفت و شناگران می‌توانند حین شنا، چشم‌اندازی ۳۶۰ درجه‌ای از لندن را به تماشا بنشینند. 
برای شناگرانی که به دنبال هیجان هستند، شنا در ارتفاع مرگبار دور از دسترس نیست. برنامه‌هایی برای ساخت استخر بی‌انتها با چشم‌انداز ۳۶۰ درجه‌ای از دورنمای لندن در حال اجرا است.طرح ساخت استخر ۶۰۰ هزار لیتری در ساختمان ۵۵ طبقه‌ای به نام «لندن بی‌انتها» (Infinity London) توسط Compass Pools معرفی شده است. طراحان ادعا کرده‌اند که این بنا قرار است تنها ساختمانی در جهان باشد که دارای استخر بی‌انتهایی با چشم‌انداز ۳۶۰ درجه‌ای است. 

این استخر قرار است از جنس خاص آکریلیک ساخته شود و کف و دیواره‌های آن شفاف خواهد بود و بازدیدکنندگان در طبقه پایین می‌توانند شناگران را بالای سرشان ببینند. 

برای جلوگیری از خدشه‌دار شدن چشم‌انداز ۳۶۰ درجه‌ای، هیچ پله‌ای در بیرون استخر ساخته نخواهد شد؛ به جای آن یک پله مارپیچ در کف استخر وجود دارد که شناگران از آن طریق باید وارد آب شوند. شب‌ها چراغ‌های متعدد ساختمان را روشن خواهد کرد و استخر بی‌انتها مثل مشعلی درخشان، خواهد درخشید. a

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
  نفر این تور را پسندیده اند.